комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180879 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 91,6 mm |
| височина | 70,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.306 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180879 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1643 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21539
|
|
ICER 21540
|
|
ICER 21541
|
|
ICER D4737353
|
|
FORD USA F1CZ2001B
|
|
FORD USA F3CZ2001B
|
|
FORD USA F7CZ2001BA
|
|
AKEBONO A338WK
|
|
ATE 13046059742
|
|
ATE 605974
|
|
BENDIX 572146B
|
|
BOSCH 0986460974
|
|
BREMBO P49011
|
|
DELPHI LP935
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
DOYEN GDB1029
|
|
FERODO FDB714
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
FIRST LINE 1354
|
|
FMSI-VERBAND D4737353
|
|
FREN-J 462281
|
|
FTE BL1337A2
|
|
GIRLING 6110299
|
|
HELLA PAGID T0399
|
|
HP (ZEBRA) HP2731
|
|
ICER 180879
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
ICER 180879396
|
|
JURID 572146J
|
|
LEADER PARTS 20305621
|
|
LÖBRO 31756
|
|
LUCAS GDB1029
|
|
LUCAS CAV GDB1029
|
|
LUCAS DIESEL GDB1029
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1029
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1029
|
|
LUCAS TVS GDB1029
|
|
MAGNETI MARELLI BP0526
|
|
MGA MGA421
|
|
MINTEX MDB1575
|
|
MK Kashiyama D03066
|
|
MOPROD MDP1228
|
|
NECTO FD6528A
|
|
OPTIMAL 9669
|
|
PAGID T0399
|
|
PEX 7157
|
|
QH Benelux BP717
|
|
QUINTON HAZELL BP717
|
|
REMSA 233302
|
|
REMSA 33302
|
|
ROADHOUSE 233302
|
|
ROULUNDS RUBBER 462281
|
|
SIMER 531
|
|
SPIDAN 31756
|
|
TEXTAR 2153915005T4047
|
|
TEXTAR 2153915005T4067
|
|
TEXTAR 2153901
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TRISCAN 811050186
|
|
TRW GDB1029
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 598646
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
WOKING 233302
|
|
MAZDA B0YW3323Z
|
|
MAZDA B0YW3323ZA
|
|
MAZDA B0YW3323ZC
|
|
MAZDA B0YW3328Z
|
|
MAZDA B0YW3328ZA
|
|
MAZDA BRY43323Z
|
|
MAZDA BRY43323Z9A
|
|
MAZDA BRY43323ZA
|
|
MAZDA BRY43328Z
|
|
MAZDA BRY43328ZA
|
|
MAZDA BRY53323Z
|
|
MAZDA BRY53323ZA
|
|
MAZDA BRY63323Z
|
|
MAZDA BRY63323ZA
|
| Mazda 323 C IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 88 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 133 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 107 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 129 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 82 коня | дизел |
| Mazda 323 C IV (BG) | 163 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 P V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda 323 C IV (BG) | 140 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 140 коня | бензин |
