комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0460-5999.2 |
| ширина | 107,3 mm |
| височина | 44,9 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина на предупредителния контакт | 210 mm |
| спирачна система | Akebono |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 20895
|
|
ATE 21127
|
|
ATE 605999
|
|
BENDIX 571386B
|
|
BOSCH 0986424110
|
|
BREMBO P28009
|
|
DELPHI LP519
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
FERODO FDB467
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FTE BL1240A2
|
|
HELLA 8DB355006311
|
|
HELLA PAGID 8DB355006311
|
|
ICER 180536
29.8 €
-0%
29.8 €
|
|
JAPCAR 165249
|
|
JURID 571386J
|
|
LPR 05P308
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
MGA 251
|
|
MINTEX MDB1332
|
|
NECTO FD888
|
|
NK 224007
|
|
PAGID T0371
|
|
QUINTON HAZELL 014711
|
|
QUINTON HAZELL BLF412
|
|
QUINTON HAZELL BP412
|
|
REMSA 014711
|
|
ROADHOUSE 214711
|
|
ROULUNDS BRAKING 442281
|
|
TEXTAR 2112714505
|
|
TEXTAR 2112701
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
TRW GDB350
|
|
VALEO 551706
|
|
VALEO 598131
|
|
VALEO P239S
|
|
ZIMMERMANN 211271501
|
|
ROVER GBP90293
|
| Rover 200 (XH) | 73 коня | бензин |
| Rover 200 (XH) | 83 коня | бензин |
| Rover 200 (XH) | 102 коня | бензин |
