комплект спирачно феродо, дискови спирачки ATE
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ATE |
| Парт номер | 13.0470-2892.2 |
| ширина | 162,3 mm |
| височина | 79 mm |
| дебелина | 18,6 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| брой болтове | 4 |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| контролен знак за преглед | E1 90R-011460/1443 |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24133
|
|
ATE 24174
|
|
ATE LD2892
|
|
ATE 13046028922
|
|
BENDIX 573131B
|
|
BOSCH 0986494098
|
|
BREMBO P61078
|
|
DELPHI LP1891
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
FEBI BILSTEIN 16829
65.09 €
-20%
52.07 €
|
|
FERODO FDB1726
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
FERODO FSL1726
66.38 €
-20%
53.1 €
|
|
HELLA 8DB355011491
|
|
HELLA 8DB355015621
|
|
HELLA PAGID 8DB355011491
|
|
HELLA PAGID 8DB355015621
|
|
ICER 181657
69.98 €
-0%
69.98 €
|
|
JURID 573131JAS
|
|
LPR 05P1202
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
MINTEX MDB2700
|
|
NK 223744
|
|
PAGID T1462
|
|
PAGID T2031
|
|
PEX 7712
|
|
ROADHOUSE 2110104
|
|
ROULUNDS BRAKING 619781
|
|
sbs 1501223744
|
|
TEXTAR 2413317715
|
|
TEXTAR 2413301
74.47 €
-20%
59.58 €
|
|
TEXTAR 2413303
139.09 €
-20%
111.27 €
|
|
TRW GDB1595
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
TRW GDB1663
85.39 €
-20%
68.31 €
|
|
VALEO 598663
70.23 €
-20%
56.19 €
|
|
ZIMMERMANN 241331851
|
|
CITROEN 1611334980
|
|
CITROEN 425294
|
|
CITROEN 425411
|
|
CITROEN 425480
|
|
CITROEN 4254A0
|
|
CITROEN 4254A3
|
|
PEUGEOT 425278
|
|
PEUGEOT 425336
|
|
PEUGEOT 425337
|
|
PEUGEOT 425348
|
|
PEUGEOT 425383
|
|
PEUGEOT 425410
|
|
PEUGEOT 4254A0
|
|
PEUGEOT 4254A3
|
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 133 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 163 коня | бензин |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 211 коня | бензин |
| Peugeot 407 (6D_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 607 (9D, 9U) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 170 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C5 III (RD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III (RD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 204 коня | дизел |
| Peugeot 407 купе (6C_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 407 SW (6E_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 407 (6D_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C5 III Break (TD_) | 163 коня | дизел |
