комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG04294 |
| дължина | 165 mm |
| ширина | 59,5 mm |
| дебелина | 16,9 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 1,830 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AISIN BPKI1902
|
|
APEC braking PAD1449
|
|
ASHUKI 10806230A
|
|
BORG & BECK BBP2140
|
|
BOSCH 0986494577
|
|
BOSCH 0986TB2892
|
|
BREMBO P30042
|
|
CIFAM 8226300
|
|
COBREQ N1242
|
|
COMLINE ADB31321
37.31 €
-20%
29.85 €
|
|
DELPHI LP1932
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
FEBEST 2201CERIF
|
|
FERODO FDB4014
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
FERODO FSL4014
|
|
FIT FP1074
|
|
FOMAR Friction FO932181
|
|
fri.tech. 6460
|
|
HELLA 8DB355012041
|
|
HELLA PAGID 8DB355012041
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600326
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
JP GROUP 3663600819
|
|
JURID 572585J
45.8 €
-20%
36.64 €
|
|
KAVO PARTS BP4012
|
|
KAVO PARTS KBP4003
|
|
KAWE 113402
|
|
MAGNETI MARELLI 600000096520
|
|
METELLI 2206300
|
|
METZGER 113402
|
|
METZGER 1170540
|
|
MGA 772
|
|
MINTEX MDB2703
|
|
NECTO FD7362A
|
|
NiBK PN0060
|
|
NIPPARTS J3600326
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
NPS K360A14
|
|
OPEN PARTS BPA113402
|
|
PAGID T1519
|
|
PARTS-MALL PKB028
|
|
PARTS-MALL PKB028S
|
|
PARTS-MALL PKBE28
|
|
PARTS-MALL PKBE28S
|
|
PROFIT 50002050
|
|
PROFIT 50002050C
|
|
REMSA 113402
|
|
ROADHOUSE 2113402
|
|
TEXTAR 2421801
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
TEXTAR 2421804
|
|
TRUSTING 6460
|
|
VALEO 301705
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
VALEO 598705
|
|
VEMA K631000
|
|
WAGNER WBP24218A
|
|
WOKING P1034302
|
|
HYUNDAI 581012FA21
|
|
KIA 581012FA21
|
| Kia CERATO седан (LD) | 115 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 115 коня | дизел |
