комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4014 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,7 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 164,9 mm |
| ширина | 59,1 mm |
| тегло | 1.899 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Mando |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
| WVAномер | 24218;24219;24220 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24218
|
|
FERODO 24219
|
|
FERODO 24220
|
|
APEC braking PAD1449
|
|
ATE 13046057912
|
|
ATE 13046057912
|
|
BENDIX 572585B
|
|
BLUE PRINT ADG04265
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
BOSCH 0986494146
|
|
BOSCH 0986494146
|
|
Brake ENGINEERING PA1579
|
|
DELPHI LP1449
|
|
DELPHI LP1932
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
FERODO FSL4014
|
|
ICER 181708
47.99 €
-0%
47.99 €
|
|
JURID 572585D
|
|
JURID 572585J
45.8 €
-20%
36.64 €
|
|
JURID 572585JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201519
|
|
MINTEX MDB2703
|
|
NECTO FD7362A
|
|
OPTIMAL 12260
|
|
PAGID T1519
|
|
QH Benelux 7678
|
|
ROADHOUSE 2113402
|
|
ROADHOUSE 2113402
|
|
STOP 572585S
|
|
TEXTAR 2421801
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
TRUSTING 6460
|
|
TRUSTING 6460
|
|
TRW GDB3367
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
VALEO 301705
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
VALEO 598705
|
|
VALEO 604008
|
|
WAGNER WBP24218A
|
|
KIA 581012FA10
|
|
KIA 581012FA20
|
|
KIA 581012FA21
|
| Kia CERATO седан (LD) | 105 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 143 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 112 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 105 коня | бензин |
| Kia CERATO (LD) | 143 коня | бензин |
| Kia CERATO (LD) | 112 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 102 коня | дизел |
| Kia CERATO седан (LD) | 102 коня | дизел |
| Kia CERATO седан (LD) | 122 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 115 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 115 коня | дизел |
