комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN142159 |
| дължина | 164,4 mm |
| ширина | 67,8 mm |
| дебелина | 19 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на кабела | 268 mm |
| тегло | 2,570 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37709
|
|
APEC braking PAD1495
|
|
APEC braking PAD1885
|
|
ASHIKA 5001122
|
|
ASHIKA 50H0005
|
|
ATE 13046048652
|
|
AYWIPARTS AW1810211
|
|
BORG & BECK BBP1786
|
|
BORG & BECK BBP2490
|
|
BOSCH 0986494273
|
|
BOSCH 0986494278
|
|
Brake ENGINEERING PA1255
|
|
Brake ENGINEERING PA1488
|
|
BRECK 291600070300
|
|
BREMBO PA6022
|
|
BREMSI BP3360
|
|
CASALS 50201
|
|
CASALS 50262
|
|
CASALS BKM1390
|
|
CIFAM 8225787
|
|
E.T.F. 121360
|
|
FENOX BP43128
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
FERODO FSL4248
|
|
FERODO FVR4248
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
FIT FP3345E
|
|
fri.tech. 5947
|
|
FTE BL2168A1
|
|
GIRLING 6113459
|
|
GIRLING 6132979
|
|
ICER 141889
66.48 €
-0%
66.48 €
|
|
JAPANPARTS PA122AF
|
|
JAPANPARTS PAH05AF
|
|
JAPKO 50122
|
|
JAPKO 50H05
|
|
JURATEK JCP1390
|
|
JURID 2916009561
155.56 €
-20%
124.45 €
|
|
JURID 2916009562
153.22 €
-20%
122.57 €
|
|
KAISHIN D1321
|
|
KAVO PARTS BP6625
|
|
KAVO PARTS KBP6591
|
|
KAWE 065112
|
|
LPR 05P1664
|
|
LYNXauto BD3614
|
|
MAGNETI MARELLI 363700034070
|
|
MAGNETI MARELLI 363710034070
|
|
MDR MFP2H05
|
|
MDR MFP2S03
|
|
METELLI 2205787
|
|
NECTO FD7444V
|
|
NiBK PN0072W
|
|
NPS N360N26
|
|
OPEN PARTS BPA065142
|
|
PROTECHNIC PRP1133
|
|
R BRAKE RB1889
|
|
RAICAM RA05302
|
|
REMSA 065112
|
|
ROADHOUSE 265112
|
|
SCT Germany SP649PR
|
|
STELLOX 782022SX
|
|
TRISCAN 811043017
|
|
TRISCAN 811043021
|
|
TRUSTING 5947
|
|
TRW GDB1345
48.48 €
-20%
38.78 €
|
|
VALEO 873160
|
|
VEMA 835302
|
|
VILLAR 6261109
|
|
WAGNER WBP29160C
|
|
WEEN 1512268
|
|
WOKING P751312
|
|
NISSAN 41060MB225
|
|
NISSAN D1060MB20C
|
