комплект спирачно феродо, дискови спирачки BLUE PRINT
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADT342200 |
| дължина | 145,5 mm |
| ширина | 56 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,5 mm |
| тегло | 1,506 kg |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 37708
|
|
A.B.S. 37708OE
|
|
AISIN SN694
|
|
APEC braking PAD1624
|
|
ASHIKA 50022010
|
|
ASHUKI 10804412
|
|
ASIMCO KD2608
|
|
ASVA AKD26420
|
|
AYWIPARTS AW1810589
|
|
BORG & BECK BBP2197
|
|
BOSCH 0986495152
|
|
BOSCH 0986AB1419
|
|
BOSCH 0986AB2394
|
|
BOSCH 0986TB3214
|
|
Brake ENGINEERING PA1884
|
|
BREMBO P83139
|
|
CIFAM 8228830
|
|
COMLINE ADB01706
|
|
COMLINE CBP01706
|
|
DELPHI LP2473
50.76 €
-20%
40.61 €
|
|
DJ PARTS BP1397
|
|
Dr!ve+ DP1010100364
|
|
FERODO FSL4327
|
|
FERODO FVR4327
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
FI.BA FBP1376
|
|
FIT FP1067
|
|
FREMAX FBP1761
|
|
fri.tech. 9000
|
|
FTE BL2169A1
|
|
GIRLING 6134859
|
|
HELLA 8DB355015831
|
|
HELLA PAGID 8DB355015831
|
|
ICER 141931
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
JAPANPARTS PA2010AF
|
|
JAPKO 502010
|
|
JURATEK JCP554
|
|
JURID 572650J
70.21 €
-20%
56.16 €
|
|
KAISHIN D2251
|
|
KAVO PARTS BP9107
|
|
KAVO PARTS KBP9089
|
|
KAWE 132500
|
|
LPR 05P1595
|
|
LYNXauto BD7579
|
|
MDR MFP22010
|
|
METELLI 2208830
|
|
MINTEX MDB3161
|
|
NECTO FD7495V
|
|
NiBK PN1516
|
|
NIPPARTS N3602144
20.91 €
-20%
16.73 €
|
|
NPS T360A71
|
|
PAGID T2060
|
|
PARTS-MALL PKF027
|
|
PROTECHNIC PRP1536
|
|
QUINTON HAZELL BP1725
|
|
QUINTON HAZELL MBP1725
|
|
R BRAKE RB1931
|
|
REMSA 132500
|
|
ROADHOUSE 2132500
|
|
RUVILLE D00011060
|
|
TEXTAR 2468001
|
|
TRISCAN 811013091
|
|
TRUSTING 9000
|
|
TRW GDB3485
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
TRW GDB7693
|
|
VALEO 606473
|
|
VALEO 872680
|
|
WOKING P1225300
|
|
TOYOTA 0446526420
|
|
TOYOTA 0446526421
|
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 102 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 117 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 95 коня | дизел |
