комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 424 368 |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
| дебелина | 19 mm |
| ширина | 129,9 mm |
| височина | 72,6 mm |
| ограничение за производител | Mando System |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 23083
|
|
BOSCH 8247D113
|
|
BOSCH 90R010314002
|
|
BOSCH BP179
|
|
ATE 13046057182
|
|
BREMBO P30005
|
|
DELPHI LP1068
|
|
DELPHI LP1599
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
FERODO FDB1014
|
|
FERODO FVR1014
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
GIRLING 6130892
|
|
HELLA 8DB355016641
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3600513
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J6300501
|
|
HITEC H792
|
|
HP (ZEBRA) 2913
|
|
ICER 141111
58.68 €
-0%
58.68 €
|
|
JURID 572411J
75.9 €
-20%
60.72 €
|
|
LPR 05P1009
27.57 €
-20%
22.05 €
|
|
MINTEX MDB1762
|
|
PAGID T3036
|
|
RAICAM 7400
|
|
REMSA 49402
|
|
ROADHOUSE 249402
|
|
ROULUNDS RUBBER 638381
|
|
SPIDAN 32017
|
|
TEXTAR 2308119005
|
|
TEXTAR 2308101
|
|
TRUSTING 3750
|
|
TRW GDB3089
67.1 €
-20%
53.68 €
|
|
VALEO 598634
|
|
HYUNDAI 5810143A00
|
|
HYUNDAI 5810144A00
|
|
HYUNDAI 5810144A10
|
|
HYUNDAI 581014BA00
|
|
HYUNDAI 581014BA10
|
|
HYUNDAI 5811544020
|
|
KIA 581014BA10
|
| Hyundai H100 автобус (P) | 78 коня | дизел |
| Hyundai H100 автобус (P) | 114 коня | бензин |
| Hyundai H100 кутия | 78 коня | дизел |
| Hyundai H100 кутия | 75 коня | дизел |
| Hyundai H100 автобус (P) | 75 коня | дизел |
| Hyundai H100 автобус (P) | 122 коня | бензин |
| Hyundai H100 автобус (P) | 80 коня | дизел |
