комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 424 561 |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| дебелина | 15,1 mm |
| ширина | 114 mm |
| височина | 55 mm |
| спирачна система | Lucas-Girling |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 23242
|
|
BOSCH 7138D217;7196D295
|
|
BOSCH BP309
|
|
BOSCH E990R02A10813438
|
|
SSANGYONG 4841305000
|
|
SSANGYONG 48413050A0
|
|
BENDIX 572417B
|
|
BREMBO P15004
|
|
DELPHI LP1420
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
FERODO FDB1157
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
GIRLING 6131352
|
|
HELLA 8DB355009571
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3610400
|
|
ICER 141238
50.23 €
-0%
50.23 €
|
|
JURID 572417J
|
|
MINTEX MDB1957
|
|
PAGID T1262
|
|
REMSA 33512
|
|
ROADHOUSE 233512
|
|
TEXTAR 2324214215
|
|
TEXTAR 2324201
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
TRUSTING 5360
|
|
TRW GDB3135
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
VALEO 598854
|
|
ALFA ROMEO 48413050A0
|
|
ALFA ROMEO 5000484130
|
|
DAEWOO 48413050A0
|
|
DAEWOO 4841305000
|
| Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | 98 коня | дизел |
| Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | 120 коня | дизел |
| Daewoo KORANDO (KJ) | 143 коня | бензин |
| Daewoo KORANDO (KJ) | 212 коня | бензин |
| Daewoo KORANDO (KJ) | 98 коня | дизел |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 140 коня | бензин |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 220 коня | бензин |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 99 коня | дизел |
| Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | 143 коня | бензин |
| Daewoo KORANDO (KJ) | 120 коня | дизел |
| Daewoo KORANDO Cabrio (KJ) | 128 коня | бензин |
| Daewoo MUSSO (FJ) | 120 коня | дизел |
