комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 424 626 |
| контактен датчик за износване | без сензор за износване |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| дебелина | 15 mm |
| ширина | 106,2 mm |
| височина | 49,9 mm |
| спирачна система | ATE |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 23662
|
|
BOSCH BP349
|
|
BOSCH E190R011077855
|
|
CHERY S213501080
|
|
ATE 13046058362
|
|
ATE 605836
|
|
BREMBO P79011
|
|
DELPHI LP1439
44.23 €
-20%
35.39 €
|
|
FERODO FDB1421
38.5 €
-20%
30.8 €
|
|
GIRLING 6132219
|
|
HELLA 8DB355009681
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3608018
|
|
ICER 181589
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
JURID 572589J
|
|
LPR 05P1028
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
MINTEX MDB1945
|
|
MK Kashiyama D902602
|
|
NISSHINBO PF9406
|
|
PAGID T1275
|
|
QUINTON HAZELL BP1101
|
|
RAICAM 6830
|
|
REMSA 71002
|
|
ROADHOUSE 271002
|
|
TEXTAR 2366215014
|
|
TEXTAR 2366201
76.66 €
-20%
61.33 €
|
|
TRUSTING 4340
|
|
TRW GDB3221
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
VALEO 598843
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
SUZUKI 5581075F00000
|
|
SUZUKI 5581075F10000
|
|
SUZUKI 5581075F12000
|
|
SUZUKI 5581075F30000
|
|
SUZUKI 5581075F00
|
|
SUZUKI 5581075F10
|
|
SUZUKI 5581075F11
|
|
SUZUKI 5581075F12
|
|
SUZUKI 5581075F30
|
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 65 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (EM) | 69 коня | бензин |
