комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 424 810 |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ламарина против скърцане |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 1987474405 |
| дебелина | 17,5 mm |
| ширина | 137,6 mm |
| височина | 63,4 mm |
| ограничение за производител | AKEBONO System |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 24031
|
|
BOSCH 7843D941
|
|
BOSCH BP948
|
|
BOSCH E990R02A08701115
|
|
ATE 13046058752
|
|
ATE 605875
|
|
BENDIX 572513B
|
|
BREMBO P30020
|
|
DELPHI LP1788
39.19 €
-20%
31.35 €
|
|
FERODO FDB1840
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
GIRLING 6133789
|
|
HELLA 8DB355010481
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3600509
|
|
ICER 181643
45.53 €
--0%
45.53 €
|
|
JURID 572513J
37.59 €
-20%
30.07 €
|
|
LPR 05P1374
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
MINTEX MDB2542
|
|
PAGID T1367
|
|
RAICAM 5011
|
|
REMSA 89302
|
|
ROADHOUSE 289302
|
|
TEXTAR 2403101
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TEXTAR 2403116805
|
|
TRUSTING 5200
|
|
TRW GDB3378
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
VALEO 598781
|
|
HYUNDAI 5810117A00
|
|
HYUNDAI 5810129B10
|
|
HYUNDAI 581012D050
|
|
HYUNDAI 581012DA31
|
|
HYUNDAI 581012DA40
|
|
HYUNDAI 581012DA60
|
|
HYUNDAI 581012SA31
|
|
HYUNDAI 58101M2A02
|
|
HYUNDAI 5810117A10
|
|
HYUNDAI 581012DA00
|
|
HYUNDAI 581012FA01
|
|
KIA 5810117A10
|
|
KIA 581012DA00
|
|
KIA 581012FA01
|
| Hyundai ELANTRA (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 113 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 103 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 122 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 82 коня | дизел |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 105 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 102 коня | дизел |
| Hyundai MATRIX (FC) | 110 коня | дизел |
| Kia CERATO седан (LD) | 122 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 90 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 112 коня | дизел |
