комплект спирачно феродо, дискови спирачки BOSCH
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | BOSCH |
| Парт номер | 0 986 460 974 |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| дебелина | 14,4 mm |
| ширина | 91,7 mm |
| височина | 70,4 mm |
| ограничение за производител | SUMITOMO System |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BOSCH 21539
|
|
BOSCH 7353D473
|
|
BOSCH BP543
|
|
BOSCH E190R011075820
|
|
ABEX T6528
|
|
ATE 13046059742
|
|
ATE 605974
|
|
BENDIX 572146B
|
|
BREMBO P49011
|
|
FERODO FDB714
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
GIRLING 6110292
|
|
HAVAM RS6580
|
|
HELLA 8DB355006481
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS J3603035
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603036
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603036
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
HITEC H539
|
|
HP (ZEBRA) 2731
|
|
ICER 180879
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
JURID 572146J
|
|
LPR 05P510
17.47 €
-20%
13.97 €
|
|
MINTEX MDB1575
|
|
MK Kashiyama D3066M02
|
|
NISSHINBO PF5230
|
|
PAGID T0399NA
|
|
QUINTON HAZELL BP717
|
|
RAICAM 4720
|
|
REMSA 33302
|
|
ROADHOUSE 233302
|
|
ROULUNDS RUBBER 462281
|
|
TEXTAR 2153915005
|
|
TEXTAR 2153901
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TRUSTING 2050
|
|
TRW GDB1029
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 597417
|
|
MAZDA B0YW3323Z
|
|
MAZDA B0YW3323ZA
|
|
MAZDA B0YW3323ZC
|
|
MAZDA B0YW3328Z
|
|
MAZDA B0YW3328ZA
|
|
MAZDA B4Y53329Z
|
|
MAZDA BOYW3323Z
|
|
MAZDA BOYW3323ZA
|
|
MAZDA BOYW3328ZA
|
|
MAZDA BRY43323Z
|
|
MAZDA BRY43323Z9A
|
|
MAZDA BRY43328Z
|
|
MAZDA BRY43323ZA
|
|
MAZDA BRY53323Z
|
|
MAZDA BRY53323ZA
|
| Mazda 323 C IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 103 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 128 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 88 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 133 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 107 коня | бензин |
| Mazda MX-3 (EC) | 129 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 C V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 82 коня | дизел |
| Mazda 323 C IV (BG) | 163 коня | бензин |
| Mazda 323 S V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 P V (BA) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 C IV (BG) | 140 коня | бензин |
| Mazda 323 F IV (BG) | 140 коня | бензин |
