комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB235 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 48 mm |
| тегло | 0,92 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 20421 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20421
|
|
TALBOT 17475091
|
|
TALBOT 17475092
|
|
TALBOT 17475093
|
|
TALBOT 425075
|
|
TALBOT 58862
|
|
TALBOT VBP104
|
|
A.B.S. 361031
|
|
A.B.S. 361031
|
|
BENDIX 571285B
|
|
Brake ENGINEERING PA290
|
|
BREMBO P61020
|
|
DELPHI LP171
|
|
DELPHI LP99
|
|
HP (ZEBRA) 2259
|
|
ICER 180251
20.64 €
-0%
20.64 €
|
|
JURID 571285D
|
|
JURID 571285J
|
|
JURID 571285JAS
|
|
MGA 115
|
|
MINTEX MDB1112
|
|
NECTO FD670A
|
|
OPTIMAL 3502
|
|
QUINTON HAZELL BP236
|
|
REMSA 002512
|
|
REMSA 002512
|
|
ROADHOUSE 202512
|
|
ROADHOUSE 202512
|
|
STOP 571285S
|
|
TEXTAR 2042115005
|
|
TEXTAR 2042101
|
|
TEXTAR 2042115005
|
|
TEXTAR 2042115005T4047
|
|
TRW GDB172
|
|
UNIPART GBP554
|
|
VALEO 540072
|
|
VALEO 598160
26.24 €
-20%
20.99 €
|
|
PEUGEOT 424887
|
|
PEUGEOT 424888
|
|
PEUGEOT 425075
|
