комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598160 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | BENDIX |
| външна ширина | 108,8 mm |
| височина 1 | 47,4 mm |
| дебелина | 15 mm |
| WVAномер | 20775 |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| дължина на кабела | 750 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 20775
|
|
A.B.S. 36548
|
|
ABEX T6062
|
|
ATE 13046039002
|
|
ATE 13046039402
|
|
BENDIX 571307B
|
|
BENDIX 571341B
|
|
BENDIX 571464B
|
|
BOSCH 0986491330
|
|
BOSCH 986491330
|
|
BREMBO P23029
|
|
BREMBO P23031
|
|
DELPHI LP0419
|
|
DELPHI LP433
27.94 €
-20%
22.35 €
|
|
DEX 1060
|
|
FERODO FDB359
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
FTE BL1241A2
|
|
ICER 180496
8.77 €
-0%
8.77 €
|
|
JURID 571307J
|
|
JURID 571341J
|
|
JURID 571464J
|
|
LPR 05P021
16.62 €
-20%
13.3 €
|
|
LPR 5P021
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6101723
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB302
|
|
METELLI 2201040
|
|
MGA 115
|
|
MINTEX MDB1228
|
|
MINTEX MDB1356
|
|
NK 1501221817
|
|
PAGID T6062
|
|
QUINTON HAZELL 002512
|
|
QUINTON HAZELL 2512
|
|
QUINTON HAZELL BLF236
|
|
QUINTON HAZELL BP350
|
|
QUINTON HAZELL BP529
|
|
REMSA 002512
|
|
REMSA 02512
|
|
REMSA 2512
|
|
ROADHOUSE 202512
|
|
ROULUNDS RUBBER 425681
|
|
sbs 1501221817
|
|
TEXTAR 20421150
|
|
TEXTAR 21131
|
|
TEXTAR 2113102
29.39 €
-20%
23.51 €
|
|
TEXTAR 2113103
38.34 €
-20%
30.67 €
|
|
TEXTAR 2113115004
|
|
TEXTAR 2113115005
|
|
TEXTAR 21132
|
|
TEXTAR 21133
|
|
TEXTAR 764D46
|
|
TRUSTING 1060
|
|
TRW GDB172
|
|
ALFA ROMEO 0060749867
|
|
ALFA ROMEO 0060778277
|
|
ALFA ROMEO 60749867
|
|
ALFA ROMEO 60778277
|
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 102 коня | бензин |
| Alfa Romeo ARNA (920) | 68 коня | бензин |
| Alfa Romeo ARNA (920) | 86 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 102 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo ARNA (920) | 63 коня | бензин |
