комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB348 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 62 mm |
| ширина | 56 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | ATE |
| WVAномер | 20034;20911 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20034
|
|
FERODO 20911
|
|
A.B.S. 36005
13.61 €
-20%
10.89 €
|
|
ACDelco AC442781D
|
|
APEC braking PAD485
|
|
ATE 13046040192
|
|
ATE 13046040192
|
|
BENDIX 571384B
|
|
BOSCH 0986469111
|
|
BOSCH 0986469111
|
|
Brake ENGINEERING PA425
|
|
BREMBO P23012
|
|
DELPHI LP477
|
|
FMSI-VERBAND 796D58
|
|
HP (ZEBRA) 2379
|
|
ICER 180532
17.31 €
-0%
17.31 €
|
|
ICER 180947
24.99 €
-0%
24.99 €
|
|
JURID 571384D
|
|
JURID 571384J
|
|
JURID 571384JAS
|
|
METELLI 2200031
|
|
METELLI 2200031
|
|
MGA 188
|
|
MINTEX MDB1274
|
|
NECTO FD4157A
|
|
PAGID T4157
|
|
QUINTON HAZELL BP346
|
|
REMSA 000601
|
|
REMSA 000601
|
|
ROADHOUSE 200601
|
|
ROADHOUSE 200601
|
|
ROULUNDS RUBBER 442781
|
|
STOP 571384S
|
|
TEXTAR 2091115005
|
|
TEXTAR 2091101
97.47 €
-20%
77.98 €
|
|
TEXTAR 2091115005
|
|
TEXTAR 2091115005T4078
|
|
TRUSTING 0031
|
|
TRUSTING 0031
|
|
TRW GDB362
13.21 €
-20%
10.57 €
|
|
UNIPART GBP774
|
|
UNIPART GBP774AF
|
|
VALEO 551035
|
|
VALEO 598113
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
WAGNER WBP20034B
|
|
ALFA ROMEO 60720645
|
|
ALFA ROMEO 6072645
|
|
ALFA ROMEO 60760090
|
|
ALFA ROMEO 60778257
|
| Alfa Romeo GTV (116) | 128 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (116) | 158 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 110 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 110 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 116 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 107 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 132 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 82 коня | дизел |
| Alfa Romeo ALFETTA (116) | 95 коня | дизел |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 107 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 131 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 170 коня | бензин |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 121 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (116) | 131 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 129 коня | бензин |
| Alfa Romeo GIULIETTA (116) | 83 коня | дизел |
| Alfa Romeo ALFETTA GT (116) | 131 коня | бензин |
