комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180947 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 61,55 mm |
| височина | 56,55 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.700 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180947 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20034
|
|
ICER 20322
|
|
ICER 20357
|
|
ATE 13046040452
|
|
ATE 604045
|
|
BENDIX 571860B
|
|
BOSCH 0986424035
|
|
BREMBO P23051
|
|
DELPHI LP711
|
|
DOYEN GDB1252
|
|
FERODO FDB724
52.64 €
-20%
42.11 €
|
|
FREN-J 626681
|
|
FTE BL1179A2
|
|
GIRLING 6112522
|
|
HELLA PAGID T1060
|
|
HP (ZEBRA) HP7037
|
|
ICER 180947
24.99 €
-0%
24.99 €
|
|
LEADER PARTS 20305901
|
|
LUCAS GDB1252
|
|
LUCAS CAV GDB1252
|
|
LUCAS DIESEL GDB1252
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1252
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1252
|
|
LUCAS TVS GDB1252
|
|
MAGNETI MARELLI BP0281
|
|
MINTEX MDB1617
|
|
MOPROD MDP1178
|
|
NECTO FD6467A
|
|
OPTIMAL 9845
|
|
PAGID T1060
|
|
QH Benelux BP823
|
|
QUINTON HAZELL BP823
|
|
REMSA 00691
|
|
REMSA 200691
|
|
ROADHOUSE 200691
|
|
ROULUNDS RUBBER 626681
|
|
SIMER 2981
|
|
TEXTAR 2032215005T423
|
|
TRW GDB1252
29.23 €
-20%
23.39 €
|
|
VALEO 598350
|
|
WOKING 106391
|
|
ALFA ROMEO 0060778257
|
| Alfa Romeo 75 (162B) | 110 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 122 коня | бензин |
| Alfa Romeo 75 (162B) | 129 коня | бензин |
