комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB359 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 109 mm |
| ширина | 47 mm |
| тегло | 0,88 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 20775 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20775
|
|
A.B.S. 36548
|
|
ACDelco AC425681D
|
|
APEC braking PAD487
|
|
ATE 13046039002
|
|
ATE 13046039392
|
|
ATE 13046034032
|
|
ATE 13046039002
|
|
ATE 13046039392
|
|
BENDIX 571307B
|
|
BOSCH 0986491330
|
|
BOSCH 0986491330
|
|
Brake ENGINEERING PA374
|
|
BREMBO P23029
|
|
DELPHI LP419
|
|
HP (ZEBRA) 2446
|
|
ICER 180496
8.77 €
-0%
8.77 €
|
|
MINTEX MDB1228
|
|
NECTO FD670A
|
|
OPTIMAL 10078
|
|
QUINTON HAZELL BP350
|
|
REMSA 002520
|
|
REMSA 002520
|
|
ROADHOUSE 202512
|
|
ROADHOUSE 202520
|
|
ROULUNDS RUBBER 425681
|
|
TEXTAR 2042115004
|
|
TEXTAR 2042115004
|
|
TEXTAR 2113102
29.39 €
-20%
23.51 €
|
|
TEXTAR 2113115004T4078
|
|
TRW GDB172
|
|
TRW GDB302
|
|
UNIPART GBP753
|
|
UNIPART GBP753AF
|
|
VALEO 551018
|
|
VALEO 598160
26.24 €
-20%
20.99 €
|
|
ALFA ROMEO 60749739
|
|
ALFA ROMEO 60749867
|
|
ALFA ROMEO 60778277
|
|
ALFA ROMEO 60849867
|
|
FORD 6079620
|
| Alfa Romeo 33 (905) | 68 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 75 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 86 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 84 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 102 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 102 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo ARNA (920) | 60 коня | бензин |
| Alfa Romeo ARNA (920) | 68 коня | бензин |
| Alfa Romeo ARNA (920) | 86 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 84 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 102 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 102 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 90 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 95 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 95 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 95 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 79 коня | бензин |
| Alfa Romeo ARNA (920) | 95 коня | бензин |
| Alfa Romeo ARNA (920) | 63 коня | бензин |
