комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB364 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,3 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 99 mm |
| ширина | 63 mm |
| тегло | 0,86 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 20946 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20946
|
|
A.B.S. 361461
|
|
A.B.S. 361461
|
|
ACDelco AC654781D
|
|
APEC braking PAD373
|
|
APEC braking PAD559
|
|
ATE 13046029862
|
|
ATE 13046029862
|
|
BENDIX 571318B
|
|
BENDIX 571454B
|
|
Brake ENGINEERING PA388
|
|
Brake ENGINEERING PA457
|
|
BREMBO P23024
|
|
DELPHI LP436
|
|
DELPHI LP732
|
|
HP (ZEBRA) 2393
|
|
ICER 180371
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
ICER 180966
29.09 €
-0%
29.09 €
|
|
JURID 571454J
|
|
METELLI 2200262
|
|
METELLI 2200262
|
|
MGA 128
|
|
MINTEX MDB1189
|
|
MINTEX MDB1276
|
|
MINTEX MDB1528
|
|
NECTO FD249A
|
|
OPTIMAL 9798
|
|
PAGID T5016
|
|
QUINTON HAZELL BP351
|
|
QUINTON HAZELL BP557
|
|
REMSA 012823
|
|
REMSA 012823
|
|
ROADHOUSE 212802
|
|
ROADHOUSE 212823
|
|
TEXTAR 2070816525
|
|
TEXTAR 2070816525
|
|
TEXTAR 2094601
|
|
TEXTAR 2094616525T4078
|
|
TRUSTING 0282
|
|
TRUSTING 0282
|
|
TRW GDB422
|
|
UNIPART GBP735AF
|
|
UNIPART GBP758
|
|
UNIPART GBP758AF
|
|
VALEO 540432
|
|
VALEO 540433
|
|
VALEO 598092
|
|
WAGNER WBP20946A
|
| Lancia PRISMA (831AB0) | 86 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 75 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 86 коня | бензин |
| Seat RONDA (022A) | 92 коня | бензин |
| Seat RONDA (022A) | 54 коня | дизел |
| Seat RONDA (022A) | 56 коня | дизел |
| Seat MALAGA (023A) | 60 коня | бензин |
| Seat MALAGA (023A) | 85 коня | бензин |
| Seat MALAGA (023A) | 90 коня | бензин |
| Seat MALAGA (023A) | 100 коня | бензин |
| Seat MALAGA (023A) | 71 коня | бензин |
| Seat FURA (025A) | 40 коня | бензин |
| Seat MARBELLA (28) | 34 коня | бензин |
| Seat MARBELLA (28) | 40 коня | бензин |
| Seat MARBELLA (28) | 40 коня | бензин |
| Seat MARBELLA кутия (028A) | 34 коня | бензин |
| Seat MARBELLA кутия (028A) | 40 коня | бензин |
| Seat MARBELLA кутия (028A) | 40 коня | бензин |
| Seat TERRA кутия (024A) | 48 коня | дизел |
| Seat TERRA (24) | 48 коня | дизел |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 75 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 80 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 65 коня | дизел |
| Seat MARBELLA (28) | 41 коня | бензин |
| Seat FURA (025A) | 43 коня | бензин |
| Seat FURA (025A) | 75 коня | бензин |
| Seat TERRA (24) | 40 коня | бензин |
| Seat TERRA кутия (024A) | 40 коня | бензин |
| Seat TERRA (24) | 40 коня | бензин |
| Seat TERRA кутия (024A) | 40 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 64 коня | бензин |
| Seat MARBELLA (28) | 44 коня | бензин |
| Seat PANDA (141A) | 42 коня | бензин |
