комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180966 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 98,9 mm |
| височина | 61,5 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.990 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180966 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/301 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20708
|
|
ICER 20945
|
|
ICER 20946
|
|
ATE 13046029862
|
|
ATE 602986
|
|
BENDIX 571454B
|
|
DELPHI LP436
|
|
DOYEN GDB0422
|
|
FERODO FDB364
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
FREN-J 650181
|
|
GIRLING 6104221
|
|
HELLA PAGID T5016
|
|
ICER 180966
29.09 €
-0%
29.09 €
|
|
ICER 180966700
|
|
LEADER PARTS 20306071
|
|
LUCAS GDB422
|
|
LUCAS CAV GDB422
|
|
LUCAS DIESEL GDB422
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB422
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB422
|
|
LUCAS TVS GDB422
|
|
MGA MGA200
|
|
MOPROD MDP1090
|
|
OPTIMAL 9798
|
|
PAGID T5016
|
|
QH Benelux BP557
|
|
QUINTON HAZELL BP557
|
|
REMSA 12823
|
|
REMSA 212823
|
|
REMSA 212832
|
|
ROADHOUSE 212823
|
|
ROADHOUSE 212832
|
|
ROULUNDS RUBBER 650181
|
|
SEBRO 20708163
|
|
SIMER 370
|
|
STOP 571454S
|
|
TEXTAR 2094616525T4047
|
|
TEXTAR 2094616525T4078
|
|
TEXTAR 2094601
|
|
TEXTAR 2094602
|
|
TRW GDB422
|
|
WOKING 028323
|
|
WOKING 028332
|
|
LANCIA 82357469
|
|
LANCIA 82374569
|
| Lancia PRISMA (831AB0) | 75 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 80 коня | бензин |
| Lancia PRISMA (831AB0) | 65 коня | дизел |
