комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4000 |
| страна на монтаж | задна ос |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 118,6 mm |
| ширина | 48,5 mm |
| тегло | 1.247 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Mando |
| дебелина 2 | 16,1 mm |
| WVAномер | 23545 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23545
|
|
SSANGYONG 4841321A10
|
|
SSANGYONG 4841321B10
|
|
SSANGYONG 484132B10
|
|
APEC braking PAD1380
|
|
ASHIKA 510SS02
|
|
ASHIKA 510SS02
|
|
BENDIX 572557B
|
|
BOSCH 0986494417
|
|
BOSCH 0986494417
|
|
DELPHI LP1797
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
FMSI-VERBAND 7853D954
|
|
JAPANPARTS PPS02AF
|
|
JAPANPARTS PPS02AF
|
|
JURID 572557D
|
|
JURID 572557J
33.9 €
-20%
27.12 €
|
|
JURID 572557JAS
|
|
MINTEX MDB2338
|
|
NECTO FD7320A
|
|
STOP 572557S
|
|
TEXTAR 2393101
40.08 €
-20%
32.06 €
|
|
TRUSTING 7430
|
|
TRUSTING 7430
|
|
TRW GDB3413
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
WAGNER WBP23545A
|
|
KIA 583023EU00
|
| Kia SORENTO I (JC) | 194 коня | бензин |
