комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2393101 |
| ширина | 118,5 mm |
| височина | 48,1 mm |
| дебелина | 15 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| WVAномер | 23931 |
| спирачна система | Mando |
| технически информационен номер | 23931 150 0 5 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 82072300 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23931
|
|
TEXTAR 2393115005
|
|
TEXTAR 23932
|
|
TEXTAR 23933
|
|
TEXTAR 7853D954
|
|
SSANGYONG 48413091A0
|
|
SSANGYONG 48413091A1
|
|
SSANGYONG 4841321A10
|
|
SSANGYONG 4841321B10
|
|
A.B.S. 37567
|
|
APEC braking PAD1380
|
|
AUGROS 55416291
|
|
BENDIX-AU DB1673
|
|
BLUE PRINT ADG042106
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
BLUE PRINT ADG042111
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
BLUE PRINT ADG04259
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
BREMBO P30057
|
|
COMLINE ADB31126
|
|
COMLINE ADB31218
|
|
COMLINE CBP31126
|
|
COMLINE CBP31218
|
|
COMLINE CBP3879
|
|
DELPHI LP1797
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
FERODO FDB4000
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
HELLA PAGID 355020221
|
|
HELLA PAGID 8DB355020221
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3610403
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201363
|
|
MAGNETI MARELLI T1363MM
|
|
METZGER 106302
|
|
MINTEX MDB2338
|
|
MINTEX MDB82338
|
|
PAGID T1363
|
|
QUINTON HAZELL 7562
|
|
QUINTON HAZELL BP1496
|
|
REMSA 106302
|
|
ROADHOUSE 2106302
|
|
TRISCAN 811018015
|
|
TRW GDB3413
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRW GDB3417
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRW GDB7687
|
|
WAGNER WBP23545A
|
|
KIA 583023EU00
|
|
KIA 583023EU01
|
|
KIA 583023EUOO
|
| Kia SORENTO I (JC) | 163 коня | дизел |
| Kia SORENTO I (JC) | 139 коня | бензин |
| Kia SORENTO I (JC) | 194 коня | бензин |
| Kia SORENTO I (JC) | 140 коня | дизел |
| Kia SORENTO I (JC) | 241 коня | бензин |
| Kia SORENTO I (JC) | 170 коня | дизел |
| Kia SORENTO I (JC) | 248 коня | бензин |
