комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181708 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 164,9 mm |
| височина | 59 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.955 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181708 |
| спирачна система | Mando |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1250 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 24218
|
|
ICER 24219
|
|
ICER 24220
|
|
ICER D10747979
|
|
A.B.S. 37492
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
ATE 13046057912
|
|
ATE 605791
|
|
BENDIX 572585B
|
|
BOSCH 0986494146
|
|
BOSCH 0986494577
|
|
BREMBO P30042
|
|
DELPHI LP1932
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
FERODO FDB4014
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
FMSI-VERBAND D10747979
|
|
GALFER 21456
|
|
GALFER B1G10214562
|
|
GALFER G1021456
|
|
GIRLING 6133679
|
|
HELLA PAGID T1519
|
|
HP (ZEBRA) HP7678
|
|
HP (ZEBRA) W20356
|
|
ICER 181708
47.99 €
-0%
47.99 €
|
|
ICER 181708066
|
|
JURID 572585J
45.8 €
-20%
36.64 €
|
|
LUCAS GDB3367
|
|
LUCAS CAV GDB3367
|
|
LUCAS DIESEL GDB3367
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3367
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3367
|
|
LUCAS TVS GDB3367
|
|
MGA MGA772
|
|
MINTEX MDB2703
|
|
NECTO FD7362A
|
|
NK 223517
|
|
OPTIMAL 12260
|
|
PAGID T1519
|
|
PEX 7830
|
|
REMSA 113402
|
|
REMSA 2113402
|
|
ROADHOUSE 2113402
|
|
sbs 1501223517
|
|
TEXTAR 2421817205T4018
|
|
TEXTAR 2421801
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
TRISCAN 811018022
|
|
TRW GDB3367
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
VALEO 598705
|
|
KIA 581011MA00
|
|
KIA 581012FA10
|
|
KIA 581012FA20
|
| Kia CERATO седан (LD) | 105 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 143 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 112 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 105 коня | бензин |
| Kia CERATO (LD) | 143 коня | бензин |
| Kia CERATO (LD) | 112 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 102 коня | дизел |
| Kia CERATO седан (LD) | 102 коня | дизел |
| Kia CERATO седан (LD) | 122 коня | бензин |
| Kia CERATO седан (LD) | 115 коня | дизел |
| Kia CERATO (LD) | 115 коня | дизел |
