комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4056 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,7 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 176,1 mm |
| ширина | 109,5 mm |
| тегло | 4.297 kg |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| спирачна система | Brembo |
| WVAномер | 23961 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23961
|
|
DELPHI LP2116
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
FMSI-VERBAND 8241D1130
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201414
|
|
MINTEX MDB2741
|
|
NECTO FD7348A
|
|
PAGID T1414
|
|
TEXTAR 2396101
254.63 €
-20%
203.7 €
|
|
TRW GDB1764
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
PORSCHE 95535193950
|
|
PORSCHE 95535193951
|
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 340 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 450 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 521 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 405 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 240 коня | дизел |
