комплект спирачно феродо, дискови спирачки TEXTAR
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 2396101 |
| ширина | 176 mm |
| височина | 109,6 mm |
| дебелина | 17 mm |
| контактен датчик за износване | за подготвен за контактен датчик за износване |
| WVAномер | 23961 |
| спирачна система | Brembo |
| технически информационен номер | 23961 170 0 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 23961
|
|
TEXTAR 2396117004
|
|
TEXTAR 8241D1130
|
|
A.B.S. 37693
118.92 €
-20%
95.14 €
|
|
APEC braking PAD1483
|
|
AUGROS 55416010
|
|
BREMBO P65016
|
|
DELPHI LP2116
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
FERODO FDB4056
105.84 €
-20%
84.67 €
|
|
FTE BL1996A2
|
|
GALFER B1G12010662
|
|
HELLA PAGID 355011011
|
|
HELLA PAGID 8DB355011011
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201414
|
|
MAGNETI MARELLI T1414MM
|
|
MINTEX MDB2741
|
|
NK 225610
|
|
PAGID T1414
|
|
REMSA 114000
|
|
RHIAG 67745
|
|
ROADHOUSE 2114000
|
|
TEXTAR TX0691
|
|
TRW GDB1764
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
AUDI 7L5698151
|
|
PORSCHE 95535193950
|
|
PORSCHE 95535193951
|
|
PORSCHE 95535193952
|
|
SEAT 7L5698151
|
|
SKODA 7L5698151
|
|
VW 7L5698151
|
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 521 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 500 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 550 коня | бензин |
| Porsche CAYENNE (9PA, 955) | 540 коня | бензин |
