комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181748 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 116,4 mm |
| височина | 52,4 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.265 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181748 |
| спирачна система | Trw |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/754 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23973
|
|
ICER 24403
|
|
ICER D14918691
|
|
VAUXHALL 4708239
|
|
VAUXHALL 93192962
|
|
VAUXHALL 93196814
|
|
A.B.S. 37478
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
ATE 13046057002
|
|
ATE 605700
|
|
BARUM BA2301
|
|
BENDIX 573255B
|
|
BOSCH 0986494160
|
|
BOSCH 0986494573
|
|
BREMBO P59050
|
|
FERODO FDB4069
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
FMSI-VERBAND D14918691
|
|
FREN-J 829781
|
|
FTE BL1876A4
|
|
GIRLING 6133961
|
|
HELLA PAGID T1594
|
|
HP (ZEBRA) HP7713
|
|
ICER 181748
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
JURID 573255J
57.22 €
-20%
45.78 €
|
|
LUCAS GDB3396
|
|
LUCAS CAV GDB3396
|
|
LUCAS DIESEL GDB3396
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3396
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3396
|
|
LUCAS TVS GDB3396
|
|
MAFIX PL576
|
|
MGA MGA798
|
|
MINTEX MDB2796
|
|
MOTRIO 8660000751
|
|
NECTO FD7356A
|
|
PAGID T1594
|
|
QH Benelux BP1736
|
|
QUINTON HAZELL BP1736
|
|
REMSA 298711
|
|
REMSA 98711
|
|
ROADHOUSE 298711
|
|
ROULUNDS RUBBER 829781
|
|
SIMER 944
|
|
TEXTAR 2397317315
|
|
TEXTAR 2397302
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
TRISCAN 811069017
|
|
TRW GDB3396
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
OPEL 4711040
|
|
OPEL 93192962
|
|
SUZUKI 5581062J00
|
|
SUZUKI 5581062J01
|
|
SUZUKI 5581062J20
|
|
SUZUKI 5581062J30
|
|
SUZUKI 5581062J31
|
| Suzuki SPLASH | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 94 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Suzuki SPLASH | 68 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 102 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 69 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 90 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 65 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 86 коня | бензин |
| Opel AGILA (B) (H08) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 125 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 65 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 86 коня | бензин |
| Suzuki SPLASH | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT III (MZ, EZ) | 75 коня | дизел |
