комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4226 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14,2 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 98,9 mm |
| ширина | 61,6 mm |
| тегло | 0,84 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 21418;24663 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21418
|
|
FERODO 24663
|
|
SANTANA 00000A00906
|
|
SANTANA 00000A01225
|
|
ATE 13046027512
|
|
BENDIX 573314B
|
|
ICER 181355
40.01 €
-0%
40.01 €
|
|
JURID 573314D
|
|
JURID 573314J
|
|
JURID 573314JAS
|
|
MINTEX MDB2912
|
|
NECTO FD7429A
|
|
PAGID T1713
|
|
STOP 573314S
|
|
TEXTAR 2141801
|
|
TEXTAR 2466301
83.78 €
-20%
67.03 €
|
|
TRW GDB3202
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
IVECO 500028834
|
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 70 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 63 коня | дизел |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 64 коня | дизел |
| Iveco MASSIF Station Wagon | 146 коня | дизел |
| Iveco MASSIF Station Wagon | 176 коня | дизел |
| Iveco MASSIF Single Cab | 146 коня | дизел |
| Iveco MASSIF Single Cab | 176 коня | дизел |
| Iveco MASSIF пикап | 146 коня | дизел |
| Iveco MASSIF пикап | 176 коня | дизел |
