комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181355 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 98,9 mm |
| височина | 61,5 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.935 kg |
| конструкция на ос | Front & Rear |
| технически информационен номер | 181355 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/084 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21418
|
|
ICER 24663
|
|
SANTANA 00000A00906
|
|
SANTANA 00000A01225
|
|
A.B.S. 36851
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
ATE 13046027512
|
|
ATE 13046057202
|
|
ATE 602751
|
|
ATE 605720
|
|
FERODO FDB4226
35.97 €
-20%
28.78 €
|
|
FREN-J 873181
|
|
ICER 181355
40.01 €
-0%
40.01 €
|
|
ICER 181355400
|
|
NECTO FD7429A
|
|
OPTIMAL 10332
|
|
QH Benelux BP1214
|
|
QUINTON HAZELL BP1214
|
|
ROULUNDS RUBBER 873181
|
|
SACHS 111_0699
|
|
VALEO 598531
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
IVECO 500028834
|
|
SUZUKI 00000A00906
|
|
SUZUKI 00000A01225
|
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 70 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 60 коня | бензин |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 64 коня | бензин |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 68 коня | дизел |
| Suzuki VITARA (ET, TA) | 75 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SAMURAI (SJ) | 63 коня | дизел |
| Suzuki VITARA Cabrio (ET, TA) | 68 коня | дизел |
| Iveco MASSIF Station Wagon | 146 коня | дизел |
| Iveco MASSIF Station Wagon | 176 коня | дизел |
| Iveco MASSIF Single Cab | 146 коня | дизел |
| Iveco MASSIF Single Cab | 176 коня | дизел |
| Iveco MASSIF пикап | 146 коня | дизел |
| Iveco MASSIF пикап | 176 коня | дизел |
