комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB4227 |
| страна на монтаж | задна ос |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 88,9 mm |
| ширина | 47,3 mm |
| тегло | 0.907 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Nissin |
| дебелина 1 | 15,7 mm |
| дебелина 2 | 15,3 mm |
| WVAномер | 24434;24680 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24434
|
|
FERODO 24680
|
|
APEC braking PAD1457
|
|
BENDIX 572544B
|
|
BOSCH 0986494233
|
|
FERODO FSL4227
|
|
ICER 181718
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
JURID 572544D
|
|
JURID 572544J
42.23 €
-20%
33.79 €
|
|
JURID 572544JAS
|
|
MINTEX MDB2710
|
|
MINTEX MDB2959
|
|
NECTO FD7430A
|
|
OPTIMAL 12353
|
|
PAGID T1767
|
|
STOP 572544S
|
|
TEXTAR 2423101
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TEXTAR 2443401
|
|
TRUSTING 1761
|
|
TRW GDB3438
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
WAGNER WBP24434A
|
|
HONDA 43022TL0G50
|
|
HONDA 43022TL0G51
|
|
HONDA 43022TP6A00
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 156 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 201 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 150 коня | дизел |
| Honda ACCORD VIII комби | 156 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII комби | 201 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII комби | 150 коня | дизел |
