комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181718 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 88,8 mm |
| височина | 47,41 mm |
| дебелина | 15,3 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.897 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181718 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/1418 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23736
|
|
ICER 24231
|
|
ICER 24232
|
|
ICER 24233
|
|
ICER 24388
|
|
ICER 24434
|
|
ICER 24678
|
|
ICER 24679
|
|
ICER D10867418
|
|
A.B.S. 37510
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
BENDIX 572544B
|
|
BOSCH 0986494233
|
|
BOSCH 0986494258
|
|
BREMBO P28061
|
|
DELPHI LP1972
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
FERODO FDB4227
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
FIRST LINE 3628
|
|
FMSI-VERBAND D10867418
|
|
FTE BL1978A2
|
|
GALFER 21476
|
|
GIRLING 6134389
|
|
HELLA PAGID T1521
|
|
HELLA PAGID T1767
|
|
HP (ZEBRA) HP7783
|
|
HP (ZEBRA) HP7822
|
|
ICER 181718
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
JURID 572544J
42.23 €
-20%
33.79 €
|
|
LUCAS GDB3438
|
|
LUCAS CAV GDB3438
|
|
LUCAS DIESEL GDB3438
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3438
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3438
|
|
LUCAS TVS GDB3438
|
|
MGA MGA834
|
|
MINTEX MDB2710
|
|
MINTEX MDB2959
|
|
NECTO FD7430A
|
|
NK 222647
|
|
OPTIMAL 12353
|
|
PAGID T1521
|
|
PAGID T1767
|
|
QH Benelux BP1590
|
|
QUINTON HAZELL BP1590
|
|
REMSA 232504
|
|
REMSA 32504
|
|
ROADHOUSE 232504
|
|
sbs 1501222647
|
|
TEXTAR 2423114905T4051
|
|
TEXTAR 2423101
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TEXTAR 2443414815
|
|
TEXTAR 2443401
|
|
TEXTAR 2443402
|
|
TRW GDB3438
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
VALEO 601043
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
HONDA 43022S9A010
|
|
HONDA 43022S9AE00
|
|
HONDA 43022SJFE00
|
|
HONDA 43022TL0G50
|
|
HONDA 43022TP6A01
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda FR-V (BE) | 140 коня | дизел |
| Honda FR-V (BE) | 150 коня | бензин |
| Honda FR-V (BE) | 125 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
| Honda FR-V (BE) | 140 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 156 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 201 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 150 коня | дизел |
| Honda ACCORD VIII комби | 156 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII комби | 201 коня | бензин |
| Honda ACCORD VIII комби | 150 коня | дизел |
| Honda ACCORD VIII (CU) | 180 коня | дизел |
| Honda ACCORD VIII комби | 180 коня | дизел |
