комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB930 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15,5 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 128 mm |
| ширина | 52 mm |
| ширина | 55 mm |
| тегло | 0.814 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| височина 1 | 52 mm |
| височина 2 | 55 mm |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
| дължина 1 | 137 mm |
| WVAномер | 21780 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21780
|
|
A.B.S. 36701
30.04 €
-20%
24.03 €
|
|
APEC braking PAD1004
|
|
APEC braking PAD744
|
|
APEC braking PAD858
|
|
ATE 13046059682
|
|
BENDIX 572342B
|
|
BLUE PRINT ADT342113
69.33 €
-20%
55.46 €
|
|
BLUE PRINT ADT342119
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
BLUE PRINT ADT342127
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
BLUE PRINT ADT34234
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
BLUE PRINT ADT34240
|
|
BLUE PRINT ADT34246
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
BLUE PRINT ADT34288
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
BOSCH 0986424183
|
|
Brake ENGINEERING PA846
|
|
BREMBO P83029
|
|
DELPHI LP1461
47.54 €
-20%
38.03 €
|
|
DELPHI LP1758
|
|
DELPHI LP941
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FERODO FSL930
60.88 €
-20%
48.71 €
|
|
FMSI-VERBAND 7380D500
|
|
ICER 141057
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
JURID 572342D
|
|
JURID 572342J
|
|
JURID 572342JAS
|
|
METELLI 2202810
|
|
MGA 334
|
|
MINTEX MDB1545
|
|
NECTO FD6669A
|
|
NIPPARTS 3602050
|
|
NIPPARTS 3602074
|
|
OPTIMAL 9734
|
|
PAGID T0395
|
|
REMSA 030622
|
|
ROADHOUSE 230632
|
|
STOP 572342S
|
|
TEXTAR 2183601
|
|
TRUSTING 2900
|
|
TRW GDB1195
|
|
TRW GDB3086
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
UNIPART GBP1097AF
|
|
UNIPART GBP1387AF
|
|
VALEO 598496
|
|
WAGNER WBP21780A
|
|
TOYOTA 0446528171
|
|
TOYOTA 0446528040
|
|
TOYOTA 0446528171
|
|
TOYOTA 0446528350
|
| Toyota LITEACE автобус (CM30_G, KM30_G) | 69 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota LITEACE кутия (CM3_V, KM3_V) | 69 коня | бензин |
| Toyota LITEACE автобус (CM30_G, KM30_G) | 71 коня | бензин |
| Toyota PREVIA (TCR2_, TCR1_) | 132 коня | бензин |
| Toyota LITEACE автобус (CM30_G, KM30_G) | 72 коня | дизел |
