комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB994 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 59 mm |
| тегло | 1,9 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| WVAномер | 21147;23168 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21147
|
|
FERODO 23168
|
|
A.B.S. 36800
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
APEC braking PAD945
|
|
BENDIX 571365B
|
|
BENDIX 571894B
|
|
BENDIX 571905B
|
|
Brake ENGINEERING PA1235
|
|
BREMBO P23066
|
|
DELPHI LP875
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
ICER 181098
56.48 €
-0%
56.48 €
|
|
JURID 571894D
|
|
JURID 571894J
|
|
JURID 571894JAS
|
|
METELLI 2200721
|
|
MGA 455
|
|
MINTEX MDB1743
|
|
NECTO FD6630A
|
|
OPTIMAL 10054
49.51 €
-20%
39.61 €
|
|
REMSA 030580
|
|
ROADHOUSE 230572
|
|
STOP 571894S
|
|
TEXTAR 2316802
|
|
TEXTAR 2316803
96.92 €
-20%
77.54 €
|
|
TRUSTING 2831
|
|
TRW GDB1058
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
UNIPART GBP976AF
|
|
VALEO 540533
|
|
VALEO 598010
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
VALEO 598985
63.48 €
-20%
50.78 €
|
|
WAGNER WBP21147A
|
|
ALFA ROMEO 77362228
|
|
ALFA ROMEO 77362254
|
|
ALFA ROMEO 77365938
|
|
ALFA ROMEO 9948092
|
|
ALFA ROMEO 9949412
|
|
LANCIA 9951101
|
| Lancia KAPPA (838A) | 146 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 124 коня | дизел |
| Lancia KAPPA (838A) | 205 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 202 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 150 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 205 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 204 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 124 коня | дизел |
| Lancia KAPPA купе (838) | 205 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 175 коня | бензин |
| Lancia KAPPA купе (838) | 204 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 155 коня | бензин |
| Lancia KAPPA (838A) | 136 коня | дизел |
| Lancia KAPPA SW (838B) | 136 коня | дизел |
| Lancia KAPPA купе (838) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 166 (936) | 140 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 150 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 180 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 185 коня | дизел |
