комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598010 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 130 mm |
| височина 1 | 57,4 mm |
| дебелина | 18,8 mm |
| WVAномер | 21227 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 185 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 21227
|
|
A.B.S. 36628
65.77 €
-20%
52.62 €
|
|
A.B.S. 36800
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
A.B.S. 36800OE
|
|
ABEX T6248
|
|
ABEX T6471
|
|
ATE 13046029792
|
|
BENDIX 571471B
|
|
BENDIX 571472B
|
|
BENDIX 571905B
|
|
BOSCH 0986424374
|
|
BOSCH 0986460942
|
|
BOSCH 986424374
|
|
BOSCH 986460942
|
|
BREMBO P23036
|
|
BREMBO P23043
|
|
BREMBO P23066
|
|
DELPHI LP0598
|
|
DELPHI LP875
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
FERODO FDB565
89.26 €
-20%
71.41 €
|
|
FERODO FDS565
|
|
FTE BL1310A2
|
|
FTE BL1605A4
|
|
ICER 180760
|
|
ICER 180760700
|
|
ICER 181227
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
JURID 571471J
|
|
JURID 571472J
|
|
JURID 571905J
|
|
LPR 05P344
22.55 €
-20%
18.04 €
|
|
LPR 05P556
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
LPR 5P344
|
|
LPR 5P556
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6110521
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6110581
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1058
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB498
|
|
METELLI 2200722
|
|
MGA 281
|
|
MINTEX MDB1518
|
|
MINTEX MDB2194
|
|
NK 1501221014
|
|
NK 1501222336
|
|
NK 1501222350
|
|
PAGID T5028
|
|
PAGID T5058
|
|
PAGID T5085
|
|
QUINTON HAZELL 030512
|
|
QUINTON HAZELL 30512
|
|
QUINTON HAZELL BLF543
|
|
QUINTON HAZELL BP464
|
|
QUINTON HAZELL BP665
|
|
QUINTON HAZELL BP740
|
|
QUINTON HAZELL BP830
|
|
REMSA 030302
|
|
REMSA 030512
|
|
REMSA 030531
|
|
REMSA 30302
|
|
REMSA 30512
|
|
REMSA 30531
|
|
ROADHOUSE 230302
|
|
ROADHOUSE 230512
|
|
ROADHOUSE 230531
|
|
ROULUNDS RUBBER 471181
|
|
ROULUNDS RUBBER 620981
|
|
sbs 1501221014
|
|
sbs 1501222336
|
|
sbs 1501222350
|
|
TEXTAR 21147
|
|
TEXTAR 2118219425
|
|
TEXTAR 21557
|
|
TEXTAR 2155704
|
|
TEXTAR 2155719325
|
|
TEXTAR 23168
|
|
TEXTAR 2316803
96.92 €
-20%
77.54 €
|
|
TEXTAR 2316819325
|
|
TEXTAR 2316819325T4005
|
|
TRIPLE FIVE ABP5549
|
|
TRW GDB1052
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
TRW GDB1058
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
ALFA ROMEO 0060777621
|
|
ALFA ROMEO 60777621
|
|
FIAT 9941872
|
|
FIAT 9944678
|
|
LANCIA 9941872
|
| Alfa Romeo 155 (167) | 186 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 190 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo 155 (167) | 125 коня | дизел |
| Fiat TIPO (160) | 139 коня | бензин |
| Fiat TIPO (160) | 146 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 150 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 139 коня | бензин |
| Fiat COUPE (FA/175) | 190 коня | бензин |
