комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FDB999 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 95 mm |
| ширина | 49 mm |
| тегло | 1.098 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 23169;23170 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23169
|
|
FERODO 23170
|
|
A.B.S. 36879
|
|
APEC braking PAD915
|
|
ATE 13046028692
|
|
BENDIX 571359B
|
|
BENDIX 571510B
|
|
BENDIX 571904B
|
|
Brake ENGINEERING PA1041
|
|
BREMBO P61050
|
|
DELPHI LP1084
|
|
DELPHI LP1606
31.89 €
-20%
25.51 €
|
|
FERODO FSL999
42.24 €
-20%
33.79 €
|
|
JURID 571510D
|
|
JURID 571510J
|
|
JURID 571510JAS
|
|
MGA 333
|
|
MINTEX MDB1869
|
|
NECTO FD6523A
|
|
NECTO FD6523N
|
|
OPTIMAL 10126
|
|
REMSA 026283
|
|
ROADHOUSE 226212
|
|
ROULUNDS RUBBER 492281
|
|
STOP 571510S
|
|
TRW GDB1039
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
UNIPART GBP879AF
|
|
VALEO 540542
|
|
VALEO 540553
|
|
VALEO 597138
|
|
VALEO 598353
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
CITROEN 95666894
|
| Citroen ZX (N2) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 163 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 163 коня | бензин |
