комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 598353 |
| страна на монтаж | предна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| външна ширина | 95 mm |
| височина 1 | 49,5 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| WVAномер | 21209 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| дължина на кабела | 280 mm |
| дължина 2 | 315 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VALEO 21209
|
|
A.B.S. 36879
|
|
A.B.S. 36879OE
|
|
ABEX T6523
|
|
ATE 13046028692
|
|
ATE 13046029812
|
|
BENDIX 571405X
|
|
BENDIX 571510B
|
|
BENDIX 571904B
|
|
BOSCH 0986461117
|
|
BOSCH 986461117
|
|
BOSCH F026000116
|
|
BREMBO P61050
|
|
DELPHI LP0917
|
|
DELPHI LP1606
31.89 €
-20%
25.51 €
|
|
DELPHI LP917
|
|
DEX 1011
|
|
FERODO FDB540
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FERODO FSL540
36.65 €
-20%
29.32 €
|
|
FERODO TAR540
|
|
FTE BL1594A4
|
|
ICER 181285
42.15 €
-0%
42.15 €
|
|
ICER 181285700
|
|
JURID 571405D
|
|
JURID 571510J
|
|
JURID 571510JAS
|
|
JURID 571904J
|
|
JURID 571904JAS
|
|
LPR 05P636
20.86 €
-20%
16.69 €
|
|
LPR 5P636
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6110391
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1039
|
|
METELLI 2200991
|
|
MGA 333
|
|
MINTEX MDB1376
|
|
MINTEX MDB1520
|
|
MINTEX MDB1652
|
|
MINTEX MDB1869
|
|
NK 1501223715
|
|
NK 1501223733
|
|
PAGID T5060
|
|
PAGID T5117
|
|
QUINTON HAZELL 026212
|
|
QUINTON HAZELL 26212
|
|
QUINTON HAZELL BP1007
|
|
QUINTON HAZELL BP536
|
|
REMSA 026212
|
|
REMSA 26212
|
|
ROADHOUSE 226212
|
|
ROULUNDS RUBBER 492281
|
|
sbs 1501223715
|
|
sbs 1501223733
|
|
TEXTAR 2120919415
|
|
TEXTAR 2146002
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
TEXTAR 23169
|
|
TEXTAR 2316901
114.99 €
-20%
92 €
|
|
TEXTAR 2316919415
|
|
TEXTAR 23170
|
|
TEXTAR 7580D706
|
|
TRIPLE FIVE 8671010078
|
|
TRIPLE FIVE ABP3518
|
|
TRUSTING 1011
|
|
TRW GDB1039
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
CITROEN 95666894
|
|
PEUGEOT 425107
|
|
PEUGEOT 425107
|
| Citroen ZX (N2) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 150 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 150 коня | бензин |
