комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1091 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16 mm |
| дължина | 109 mm |
| височина | 48 mm |
| тегло | 1,16 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Akebono |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23004
|
|
FERODO 23005
|
|
FERODO 23006
|
|
FERODO FDB1091
41.71 €
-20%
33.37 €
|
|
A.B.S. 36955
24.27 €
-20%
19.42 €
|
|
ACDelco AC639981D
|
|
APEC braking PAD880
|
|
APEC braking PAD998
|
|
ATE 13046059882
|
|
ATE 13046059882
|
|
BENDIX 572396B
|
|
BLUE PRINT ADN14285
16.26 €
-20%
13.01 €
|
|
BOSCH 0986424369
|
|
BOSCH 0986424369
|
|
Brake ENGINEERING PA1130
|
|
Brake ENGINEERING PA1377
|
|
BREMBO P56033
|
|
DELPHI LP1011
|
|
DURON DBP331091
|
|
FEBI BILSTEIN 16267
27.76 €
-20%
22.2 €
|
|
FERODO FSL1091
43.99 €
-20%
35.19 €
|
|
FMSI-VERBAND 7546D668
|
|
HP (ZEBRA) 2975
|
|
ICER 181094
41.74 €
-0%
41.74 €
|
|
JAPANPARTS JPA191
|
|
JAPANPARTS JPA198
|
|
JURID 572396D
|
|
JURID 572396J
|
|
JURID 572396JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700203038
|
|
METELLI 2202770
|
|
METELLI 2202770
|
|
MGA 365
|
|
MINTEX MDB1760
|
|
MINTEX MDB2144
|
|
NECTO FD6779A
|
|
NECTO FD6779N
|
|
NIPPARTS 3601062
|
|
OPTIMAL 10076
|
|
PAGID T3038
|
|
REMSA 059202
|
|
REMSA 059202
|
|
ROADHOUSE 259212
|
|
ROADHOUSE 259202
|
|
ROULUNDS RUBBER 639981
|
|
STOP 572396S
|
|
TEXTAR 2300401
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TEXTAR 2300415505T4047
|
|
TRUSTING 2860
|
|
TRUSTING 2860
|
|
TRW GDB3088
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
TRW GDB3114
|
|
TRW GDB3180
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
UNIPART GBP1266AF
|
|
UNIPART GBP1439AF
|
|
UNIPART GBP954AF
|
|
VALEO 540808
|
|
VALEO 598071
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
WAGNER WBP23004A
|
|
NISSAN 410601N060
|
|
NISSAN 410601N090
|
|
NISSAN 41060VC090
|
|
NISSAN D10601N090
|
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 75 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 87 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 90 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 99 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 75 коня | дизел |
| Nissan ALMERA I (N15) | 75 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I (N15) | 87 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I (N15) | 90 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I (N15) | 99 коня | бензин |
| Nissan ALMERA I (N15) | 75 коня | дизел |
| Nissan ALMERA I Hatchback (N15) | 143 коня | бензин |
