комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1390 |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 20,3 mm |
| дължина | 164,6 mm |
| височина | 68 mm |
| тегло | 2 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | Brembo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 29160
|
|
FERODO FVR1390
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
ABEX G6892
|
|
APEC braking PAD1495
|
|
BERAL 2916020304144014
|
|
BERAL 2916020304144044
|
|
BREMBO PA6022
|
|
FEBI BILSTEIN 16706
|
|
FERODO FSL1390
79.73 €
-20%
63.79 €
|
|
ICER 141499
57.46 €
-0%
57.46 €
|
|
JURID 2916009560
63.64 €
-20%
50.91 €
|
|
LPR 05P1109
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
LPR 05P1109B
|
|
METELLI 2205780
|
|
MINTEX MDB2571
|
|
NECTO FD6853V
|
|
OPTIMAL 12026
|
|
PAGID C4070
|
|
TEXTAR 2916019904T3018
|
|
TEXTAR 2916002
105.14 €
-20%
84.11 €
|
|
TRUSTING 5943
|
|
TRW GDB1610
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRW GDB3385
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
VALEO 541663
|
|
VALEO 872160
|
|
WAGNER WBP29160A
78.45 €
-0%
78.45 €
|
|
IVECO 42536101
|
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 136 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 146 коня | дизел |
| Iveco DAILY III фургон/комби | 166 коня | дизел |
| Iveco DAILY III (бордова) платформа/ шаси | 166 коня | дизел |
