комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1673 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | E990R01215/1122 |
| дължина | 122 mm |
| височина | 58,2 mm |
| тегло | 1,3 kg |
| спирачна система | Ate |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21282
|
|
FERODO 23447
|
|
FERODO FDB1673
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
APEC braking PAD1266
|
|
ATE 13046071682
|
|
ATE 13046071682
|
|
BENDIX 573228B
|
|
BOSCH 0986494286
|
|
BOSCH 0986424653
|
|
BOSCH 0986494286
|
|
BREMBO P06029
|
|
DELPHI LP1834
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
FERODO FSL1673
65.19 €
-20%
52.15 €
|
|
FTE BL1798A2
|
|
JURID 573228D
|
|
JURID 573228J
51.04 €
-20%
40.83 €
|
|
JURID 573228JAS
|
|
JURID 573228JC
63.63 €
-20%
50.91 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201237
|
|
METELLI 2205610
|
|
METELLI 2205610
|
|
MGA 587
|
|
MINTEX MDB2569
|
|
NECTO FD7130A
|
|
OPTIMAL 12252
|
|
PAGID T1237
|
|
STOP 573228S
|
|
TEXTAR 2344702
56.88 €
-20%
45.5 €
|
|
TEXTAR 2344717305
|
|
TEXTAR 2344717305T4166
|
|
TRUSTING 5770
|
|
TRUSTING 5770
|
|
TRW GDB1499
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
WAGNER WBP21282B
54.42 €
-0%
54.42 €
|
|
BMW 34216753850
|
|
BMW 34216758870
|
|
BMW 34216761285
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 306 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | бензин |
