комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1738 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,2 mm |
| контролен знак за преглед | E490R01530/1125 |
| дължина | 130 mm |
| височина | 72,8 mm |
| тегло | 1,5 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21796
|
|
FERODO FDB1738
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
MERCEDES-BENZ 4544200920
|
|
MERCEDES-BENZ 4644201920
|
|
APEC braking PAD1366
|
|
ATE 13046028962
|
|
ATE 13046028962
|
|
BENDIX 571940B
|
|
BREMBO P50055
|
|
FEBI BILSTEIN 16468
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
FERODO FSL1738
48.85 €
-20%
39.08 €
|
|
HP (ZEBRA) 2251
|
|
JURID 571940D
|
|
JURID 571940J
31.64 €
-20%
25.31 €
|
|
JURID 571940JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201564
|
|
METELLI 2202161
|
|
METELLI 2202161
|
|
MINTEX MDB2766
|
|
NECTO FD7151A
|
|
OPTIMAL 10074
|
|
OPTIMAL 10306
|
|
PAGID T3040
|
|
STOP 571940S
|
|
TEXTAR 2192001
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
TEXTAR 2192003
|
|
TEXTAR 2192015114T4086
|
|
TRUSTING 2251
|
|
TRW GDB1584
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
VALEO 301318
28.65 €
-20%
22.92 €
|
|
VALEO 597212
|
|
VALEO 598318
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
WAGNER WBP21796A
41.06 €
-0%
41.06 €
|
|
MITSUBISHI 4605A734
|
|
MITSUBISHI MR977117
|
|
SMART 4544200920
|
| Smart FORFOUR (454) | 75 коня | бензин |
| Smart FORFOUR (454) | 95 коня | бензин |
| Smart FORFOUR (454) | 109 коня | бензин |
| Smart FORFOUR (454) | 68 коня | дизел |
| Smart FORFOUR (454) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 95 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 109 коня | бензин |
| Smart FORFOUR (454) | 177 коня | бензин |
| Smart FORFOUR (454) | 64 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT CZC кабриолет (RG) | 109 коня | бензин |
| Smart FORFOUR (454) | 122 коня | бензин |
