комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1747 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17,6 mm |
| контролен знак за преглед | E490R01544/1168 |
| дължина | 131,2 mm |
| тегло | 1,7 kg |
| височина 1 | 53,3 mm |
| височина 2 | 65 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23915
|
|
FERODO FDB1747
51 €
-20%
40.8 €
|
|
APEC braking PAD1443
|
|
APEC braking PAD1758
|
|
BENDIX 573137B
|
|
BOSCH 0986494120
|
|
BOSCH 0986494120
|
|
Brake ENGINEERING PA1661
|
|
BREMBO P06034
|
|
DELPHI LP1923
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
DURON DBP211747
|
|
FEBI BILSTEIN 16559
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
FERODO FSL1747
46.62 €
-20%
37.29 €
|
|
JURID 573137D
|
|
JURID 573137J
52.86 €
-20%
42.28 €
|
|
JURID 573137JAS
|
|
JURID 573137JC
85.42 €
-20%
68.34 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201444
|
|
METELLI 2206640
|
|
METELLI 2206640
|
|
MGA 793
|
|
MINTEX MDB2682
|
|
NECTO FD7164A
|
|
OPTIMAL 12233
|
|
PAGID T1444
|
|
STOP 573137S
|
|
TEXTAR 2391503
65.45 €
-20%
52.36 €
|
|
TEXTAR 2391517815T4281
|
|
TRUSTING 6800
|
|
TRUSTING 6800
|
|
TRW GDB1611
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
WAGNER WBP23915A
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
BMW 34116767143
|
|
BMW 34116767144
|
|
BMW 34116771837
|
|
BMW 34116771838
|
|
BMW 34116774050
|
|
BMW 34116794056
|
| BMW 1 купе (E82) | 136 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 кабриолет (E88) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 купе (E82) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 143 коня | дизел |
