комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1757 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,2 mm |
| контролен знак за преглед | E490R01418/1147 |
| дължина | 139 mm |
| височина | 59,2 mm |
| тегло | 1,82 kg |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23515
|
|
FERODO FDB1757
57.26 €
-20%
45.81 €
|
|
APEC braking PAD1026
|
|
BENDIX 572435B
|
|
BREMBO P49028
|
|
DELPHI LP1095
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
FERODO FSL1757
65.58 €
-20%
52.47 €
|
|
FMSI-VERBAND 7941D1038
|
|
JURID 572435D
|
|
JURID 572435J
|
|
JURID 572435JAS
|
|
METELLI 2204770
|
|
METELLI 2204770
|
|
MGA 593
|
|
MINTEX MDB1830
|
|
NECTO FD7171A
|
|
NIPPARTS J36034048
|
|
OPTIMAL 9779
|
|
PAGID T1271
|
|
STOP 572435S
|
|
TRUSTING 4930
|
|
TRUSTING 4930
|
|
TRW GDB3255
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
WAGNER WBP23515A
|
|
MAZDA LCY43323ZA
|
|
MAZDA LCY43323ZB
|
|
MAZDA LCY43323ZC
|
|
MAZDA LCY43328Z
|
|
MAZDA LCY43328ZB
|
|
MAZDA LDC73323Z
|
|
MAZDA LDY33323Z
|
|
MAZDA LDY33328Z
|
|
MAZDA LDY73323Z
|
|
MAZDA LEY93328Z
|
| Mazda MPV II (LW) | 122 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 170 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 120 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 136 коня | дизел |
| Mazda MPV II (LW) | 141 коня | бензин |
| Mazda MPV II (LW) | 200 коня | бензин |
