комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1811 |
| страна на монтаж | предна ос |
| качество | 4199 |
| дебелина | 15,7 mm |
| дължина | 131 mm |
| височина | 43 mm |
| тегло | 1,200 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| вибрация (трептене) | с вибрационен успокоител |
| спирачна система | Bosch |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23605
|
|
FERODO FDB1811
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
APEC braking PAD1418
|
|
ATE 13046039952
|
|
ATE 13046039952
|
|
BENDIX 571981B
|
|
BENDIX 573378B
|
|
BOSCH 0986424549
|
|
BOSCH 0986424549
|
|
BREMBO P79015
|
|
DELPHI LP1919
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
DURON DBP361811
|
|
FEBI BILSTEIN 16794
44.84 €
-20%
35.87 €
|
|
FERODO FSL1811
43.43 €
-20%
34.74 €
|
|
JURID 573378D
|
|
JURID 573378J
|
|
JURID 573378JAS
|
|
METELLI 2203391
|
|
METELLI 2203391
|
|
NECTO FD7203A
|
|
QH Benelux 7664
|
|
STOP 573378S
|
|
TEXTAR 2360501
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
TRUSTING 3480
|
|
TRUSTING 3480
|
|
TRW GDB3363
51 €
-20%
40.8 €
|
|
WAGNER WBP23605A
44.9 €
-0%
44.9 €
|
|
SUBARU 5581084E01
|
|
SUZUKI 5581084E00
|
|
SUZUKI 5581084E00
|
|
SUZUKI 5581084E01000
|
| Subaru JUSTY III (G3X) | 94 коня | бензин |
| Subaru JUSTY III (G3X) | 99 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 94 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 99 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 99 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 70 коня | дизел |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 70 коня | дизел |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 94 коня | бензин |
