комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1881 |
| страна на монтаж | предна ос |
| качество | FER4020 |
| дебелина | 16,8 mm |
| контролен знак за преглед | E11 90R 01191/4930 |
| дължина | 156,8 mm |
| височина | 58,5 mm |
| тегло | 1,95 kg |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 23698
|
|
FERODO FDB1881
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
APEC braking PAD1502
|
|
BENDIX 572575B
|
|
Brake ENGINEERING PA1804
|
|
DELPHI LP2030
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO FSL1881
58.65 €
-20%
46.92 €
|
|
JURID 572575D
|
|
JURID 572575J
45.73 €
-20%
36.59 €
|
|
JURID 572575JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201679
|
|
MINTEX MDB2247
|
|
NECTO FD7238A
|
|
OPTIMAL 12345
|
|
PAGID T1679
|
|
QH Benelux 7718
|
|
ROADHOUSE 285214
|
|
ROADHOUSE 285214
|
|
STOP 572575S
|
|
TEXTAR 2369801
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
TRUSTING 8350
|
|
TRUSTING 8350
|
|
TRW GDB3392
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
WAGNER WBP23698A
49.24 €
--0%
49.24 €
|
|
INFINITI D10601BN0A
|
|
INFINITI D1060EG51A
|
|
NISSAN 41060CC090
|
|
NISSAN 41060EB325
|
|
NISSAN D10601BN0A
|
|
NISSAN D10601MF0A
|
|
NISSAN D10601NC0A
|
|
NISSAN D10601NC0C
|
|
NISSAN D10605X00A
|
|
NISSAN DA060EB325
|
| Nissan NAVARA (D40) | 190 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 231 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (бордова) платформа/ шаси (D40) | 190 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (бордова) платформа/ шаси (D40) | 231 коня | дизел |
| Infiniti M (Y51) | 306 коня | бензин/ електро |
| Nissan MURANO (Z51) | 190 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan MURANO (Z50) | 234 коня | бензин |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 174 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 144 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 174 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 269 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 171 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 171 коня | дизел |
| Infiniti EX | 310 коня | бензин |
| Infiniti G купе | 330 коня | бензин |
| Nissan MURANO (Z51) | 256 коня | бензин |
| Infiniti EX | 238 коня | дизел |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 190 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 231 коня | дизел |
| Infiniti EX | 320 коня | бензин |
| Infiniti G купе | 320 коня | бензин |
| Infiniti M (Y51) | 320 коня | бензин |
| Infiniti M (Y51) | 238 коня | дизел |
| Nissan PATHFINDER III (R51) | 163 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 144 коня | дизел |
| Infiniti Q70 (Y51) | 320 коня | бензин |
| Infiniti Q70 (Y51) | 238 коня | дизел |
| Infiniti Q70 (Y51) | 306 коня | бензин/ електро |
| Infiniti Q70 (Y51) | 170 коня | дизел |
