комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL1997 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,4 mm |
| дължина | 163,6 mm |
| височина | 54 mm |
| тегло | 2,010 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Tokico |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24227
|
|
FERODO 24228
|
|
FERODO FDB1997
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
APEC braking PAD1490
|
|
ASHIKA 5001121
|
|
ASHIKA 5001121
|
|
BENDIX 572575B
|
|
BENDIX 573431B
|
|
BOSCH 0986494151
|
|
BOSCH 0986494151
|
|
Brake ENGINEERING PA1713
|
|
DURON DBP331997
|
|
FERODO FSL1997
84.43 €
-20%
67.54 €
|
|
FMSI-VERBAND 8200D1094
|
|
JURID 573431D
|
|
JURID 573431J
55.18 €
-20%
44.14 €
|
|
JURID 573431JAS
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201522
|
|
MINTEX MDB2715
|
|
NECTO FD7364A
|
|
OPTIMAL 12346
|
|
PAGID T1522
|
|
QH Benelux 7727
|
|
ROADHOUSE 2116201
|
|
ROADHOUSE 2116201
|
|
STOP 573431S
|
|
TEXTAR 2422701
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRW GDB3404
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
WAGNER WBP24227A
54.38 €
-0%
54.38 €
|
|
NISSAN 41060EB326
|
|
NISSAN 41060ZP025
|
|
NISSAN D1060EB71A
|
|
NISSAN D1060JR70A
|
|
NISSAN DA060EB326
|
| Nissan PICKUP / NP300 PICKUP III (D22) | 133 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 144 коня | дизел |
| Nissan NAVARA (D40) | 144 коня | дизел |
