комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL4046 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19,1 mm |
| контролен знак за преглед | E11 90R 01191/6269 |
| дължина | 136,9 mm |
| тегло | 1,778 kg |
| височина 1 | 57,9 mm |
| височина 2 | 61,4 mm |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| вибрация (трептене) | с вибрационен успокоител |
| спирачна система | Bosch |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с бутална зегерка |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24122
|
|
FERODO FDB4046
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
APEC braking PAD1641
|
|
ASHIKA 5002250
|
|
ASHIKA 5002250
|
|
ATE 13046056032
|
|
ATE 13046056032
|
|
BENDIX 572524B
|
|
BLUE PRINT ADT342169
57.2 €
-20%
45.76 €
|
|
BOSCH 0986494260
|
|
BOSCH 0986494260
|
|
Brake ENGINEERING PA1795
|
|
DELPHI LP2102
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FERODO FSL4046
70.92 €
-20%
56.74 €
|
|
JURID 572524AS
|
|
JURID 572524D
|
|
JURID 572524J
|
|
JURID 572524JAS
|
|
JURID 572524JC
95.83 €
-20%
76.66 €
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201726
|
|
MINTEX MDB2923
|
|
NECTO FD7342A
|
|
OPTIMAL 12439
|
|
ROADHOUSE 241220
|
|
ROADHOUSE 241220
|
|
STOP 572524S
|
|
TEXTAR 2412201
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
TRUSTING 8100
|
|
TRUSTING 8100
|
|
TRW GDB3481
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VALEO 601040
79.72 €
-20%
63.78 €
|
|
WAGNER WBP24122A
|
|
TOYOTA 0446502200
|
|
TOYOTA 0446502270
|
|
TOYOTA 0446502170
|
|
TOYOTA 0446502200
|
|
TOYOTA 0446502210
|
|
TOYOTA 0446502270
|
|
TOYOTA 0446502330
|
|
TOYOTA 0446502370
|
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 124 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 97 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 101 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 132 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 147 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 99 коня | бензин |
