комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL4279 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 16,4 mm |
| дължина | 125,7 mm |
| височина | 52,1 mm |
| тегло | 1,302 kg |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 24675
|
|
FERODO 24676
|
|
FERODO FDB4279
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
ATE 13046057942
|
|
BENDIX 573249B
|
|
DELPHI LP2306
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
FERODO FSL4279
56.42 €
-20%
45.14 €
|
|
ICER 181881200
|
|
JURID 573249J
|
|
MINTEX MDB2968
|
|
NECTO FD7466A
|
|
OPTIMAL 12447
|
|
PAGID T1778
|
|
TEXTAR 2428303
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
TRW GDB3437
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
DAIHATSU 04465B1120
|
|
DAIHATSU 04465B1190
|
|
DAIHATSU 04465B1191
|
|
DAIHATSU 04465B1280
|
|
DAIHATSU 04465B1320
|
|
DAIHATSU 04465B1320000
|
|
DAIHATSU 04465B1380
|
|
DAIHATSU 04465B1380000
|
|
FORD 1749322
|
|
FORD 1788734
|
|
FORD 8V512K021AB
|
|
SUBARU 04465B1320
|
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 94 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 75 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT IV (FZ, NZ) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 103 коня | бензин |
| Daihatsu MATERIA (M4_) | 103 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu SIRION (M3_) | 103 коня | бензин |
