комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL626 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| дължина | 144 mm |
| височина | 59 mm |
| тегло | 1,75 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| спирачна система | Bendix |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20366
|
|
FERODO FDB626
|
|
FERODO FVR626
69.19 €
-20%
55.35 €
|
|
A.B.S. 36798
|
|
APEC braking PAD632
|
|
BENDIX 571340B
|
|
BOSCH 0986424046
|
|
Brake ENGINEERING PA515
|
|
BREMBO P61033
|
|
DELPHI LP589
53.48 €
-20%
42.79 €
|
|
FERODO FSL626
54.91 €
-20%
43.92 €
|
|
ICER 141028
51.63 €
-0%
51.63 €
|
|
JURID 571340J
|
|
JURID 571340D
|
|
JURID 571340J
|
|
JURID 571340JAS
|
|
MGA 218
|
|
MINTEX MDB1479
|
|
NECTO FD6108V
|
|
OPTIMAL 9477
|
|
QUINTON HAZELL BP398
|
|
ROULUNDS RUBBER 449981
|
|
STOP 571340S
|
|
TEXTAR 2036602
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
TRW GDB397
|
|
VALEO 540141
|
|
VALEO 598594
|
|
PEUGEOT 425030
|
|
PEUGEOT 425085
|
| Peugeot J9 кутия | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 кутия | 72 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 56 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 60 коня | бензин |
| Peugeot J9 автобус | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 автобус | 72 коня | дизел |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
