комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL653 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 14 mm |
| дължина | 110 mm |
| височина | 46 mm |
| тегло | 0,95 kg |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21552
|
|
FERODO FDB653
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
A.B.S. 36725
|
|
APEC braking PAD746
|
|
ATE 13046059792
|
|
BENDIX 572223B
|
|
BENDIX 572224B
|
|
BLUE PRINT ADM54228
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
BOSCH 0986424303
|
|
Brake ENGINEERING PA763
|
|
BREMBO P49017
|
|
DELPHI LP934
43.64 €
-20%
34.91 €
|
|
FERODO FSL653
30.61 €
-20%
24.49 €
|
|
FMSI-VERBAND 7337D457
|
|
FMSI-VERBAND 7337D525
|
|
ICER 181099
45.57 €
-0%
45.57 €
|
|
JURID 572223D
|
|
JURID 572223J
|
|
JURID 572223JAS
|
|
METELLI 2203880
|
|
MINTEX MDB1413
|
|
NECTO FD6648A
|
|
NIPPARTS 3603037
|
|
OPTIMAL 9720
|
|
REMSA 033812
|
|
ROADHOUSE 23381
|
|
ROULUNDS RUBBER 466581
|
|
STOP 572223S
|
|
TEXTAR 2155201
|
|
TEXTAR 2155202
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
TRUSTING 3970
|
|
TRW GDB1028
35.73 €
-20%
28.58 €
|
|
UNIPART GBP906
|
|
UNIPART GBP906AF
|
|
WAGNER WBP21552A
|
|
MAZDA NAY03323ZA
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda 323 F V (BA) | 144 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
