комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL690 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| дължина | 123 mm |
| височина | 70 mm |
| тегло | 2 kg |
| спирачна система | Lockheed |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20904
|
|
FERODO FDB690
|
|
FERODO FVR690
64.78 €
-20%
51.83 €
|
|
LDV RTC3348
|
|
A.B.S. 36504
28.68 €
-20%
22.95 €
|
|
APEC braking PAD69
|
|
BENDIX 571822B
|
|
Brake ENGINEERING PA933
|
|
BREMBO P52013
|
|
DELPHI LP413
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
FERODO FSL690
41.95 €
-20%
33.56 €
|
|
JURID 571822J
|
|
METELLI 2206920
|
|
MINTEX MLB69
|
|
NECTO FD580V
|
|
QUINTON HAZELL BP294
|
|
TRUSTING 7080
|
|
TRW GDB760
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
UNIPART GBP272
|
|
UNIPART GBP272AF
|
|
WAGNER WBP20904B
|
|
LAND ROVER RTC3348
|
