комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL745 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| дължина | 72 mm |
| височина | 59 mm |
| тегло | 0,985 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Ate |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21076
|
|
FERODO FDB745
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
APEC braking PAD715
|
|
ATE 13046040422
|
|
BENDIX 571367B
|
|
BENDIX 571473B
|
|
Brake ENGINEERING PA598
|
|
BREMBO P61047
|
|
DURON DBP340745
|
|
FERODO FSL745
34.83 €
-20%
27.86 €
|
|
JURID 571473D
|
|
JURID 571473J
|
|
JURID 571473JAS
|
|
JURID 571912J
63.06 €
-20%
50.45 €
|
|
METELLI 2200601
|
|
MGA 293
|
|
NECTO FD6369A
|
|
NECTO FD6369N
|
|
OPTIMAL 9761
|
|
REMSA 024724
|
|
ROADHOUSE 224724
|
|
ROULUNDS RUBBER 472981
|
|
STOP 571473S
|
|
TEXTAR 2126702
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
TRUSTING 0621
|
|
TRW GDB1031
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
VALEO 540501
|
|
VALEO 597078
|
|
VALEO 598287
|
|
WAGNER WBP21076A
30.48 €
-0%
30.48 €
|
|
PEUGEOT 425090
|
|
PEUGEOT 425284
|
