комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL778 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 13 mm |
| контролен знак за преглед | E9 90R 01296/2011 |
| дължина | 89 mm |
| височина | 33,6 mm |
| тегло | 0,6 kg |
| контактен датчик за износване | без предупредителен контактен датчик |
| спирачна система | Akebono |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21739
|
|
FERODO FDB778
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
APEC braking pad1009
|
|
APEC braking PAD811
|
|
BENDIX 572134B
|
|
BENDIX 572473B
|
|
BOSCH 0986494392
|
|
BREMBO P28025
|
|
DELPHI LP1456
19.33 €
-20%
15.46 €
|
|
FERODO FSL778
26.06 €
-20%
20.85 €
|
|
FMSI-VERBAND 7443D564
|
|
JURID 572134D
|
|
JURID 572134J
|
|
JURID 572134JAS
|
|
JURID 572473J
30.28 €
-20%
24.22 €
|
|
METELLI 2201760
|
|
MGA 305
|
|
MINTEX MDB1616
|
|
MINTEX MDB2166
|
|
OPTIMAL 9572
|
|
REMSA 023352
|
|
STOP 572134S
|
|
TEXTAR 2131201
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
TRUSTING 1790
|
|
TRW GDB3113
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
TRW GDB3160
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
TRW GDB3174
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
UNIPART GBP1161AF
|
|
WAGNER WBP21739A
24.54 €
-0%
24.54 €
|
|
HONDA 06430SAAE50
|
|
HONDA 43022SAAE51
|
|
HONDA 43022SAAE51
|
|
HONDA 43022SO4E01
|
|
HONDA 43022SO4E03
|
|
HONDA 43022TM0G00
|
| Honda CRX III (EH, EG) | 125 коня | бензин |
| Honda CRX III (EH, EG) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V Hatchback (EG) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC V седан (EG, EH) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 160 коня | бензин |
| Honda JAZZ II (GD) | 83 коня | бензин |
| Honda JAZZ II (GD) | 78 коня | бензин |
| Honda JAZZ III (GE) | 100 коня | бензин |
| Honda JAZZ III (GE) | 90 коня | бензин |
